Plzeň +420 775 634 775 / Dnes do 19hod

Karlovy Vary +420 777 202 290 / Dnes do 18hod

Stará Role +420 736 517 631 / Dnes do 17hod

Sokolov +420 737 205 290 / Dnes do 18hod

BG Fit nastaveni kola kompletní DATA system

Zboží již není dostupné

Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.

Objednací číslo: 90000
do 10 dnů
2 999 Kč
2 478 Kč (bez DPH)

Základní informace

BUĎ SOUČÁSTÍ SVÉHO KOLA
Body Geometry je jediný kompletní systém produktů a nastavení kola,který je ergonomicky vyvinut a vědecky otestován, aby zlepšil výkon, výdrž a pohodlí.

K profesionálnímu nastavení posedu BG FIT 3D používáme BG FIT Datasystem
- analytický kamerový systé, pro snímání jezdce v reálném čase
-kompletní nastavení nyní levněji za 2999kč (každé další kolo je za 1499 při tomto fitu)
BG fit je metoda, vycházející  z lékařských poznatků a anatomických předpokladů konkrétního jezdce. Jezdec se nemusí přizpůsobovat kolu,ale kolo se přizpůsobí jezdci.
BG fit není jen pro závodníky, ale pro každého, kdo chce, aby kolo bylo součástí jeho těla a vyhovovalo jeho jízdnímu stylu.
Odborným nastavením posedu můžeme nejen zvýšit výkonost a efektivitu přenosu síly, ale také předejít zdravotním komplikacím, anebo je odstranit.

PĚT KROKŮ K PERFEKTNÍMU FITU
Body Geometry Fit umožňuje jezdcům maximalizovat výkon, výdrž a pohodlí. V průběhu vaší osobní schůzky na Body Geometry Fit zhodnotí vyškolený Fit specialista vaše osobní potřeby a systematicky přizpůsobí jízdní pozici a vybavení vašemu tělu.
Rozhovor
Specialista na Body Geometry Fit zjistí vše o vašem jízdním stylu, cílech a další důležitých věcech, aby vám jako jezdci porozuměl.
Fyzické vyšetření
Specialista na fit provede proces o 18 krocích, aby zjistil vaši ohebnost a parametry vašeho těla. To je nezbytné pro nastavení vašeho kola a vybavení.
Analýza jízdy
š Fit specialista vizuálně zhodnotí vaši pozici při jízdě na kole. To poskytne dodatečnou informaci, abychom optimalizovali vaši pozici a výbavu.
Fit
Během 15 kroků nastaví specialista vaše kolo přesně dle vašich proporcí a také upraví komponenty, pokud je potřeba. Nakonec je výběr sedla a jeho pozice, boty, vložky, pozice kufrů a řídítek přesně nastavena dle vašeho těla.
Následná schůzka
Na závěr procesu navrhne váš Fit specialista následnou schůzku, aby zrevidoval vaše přizpůsobení nové pozici, zodpověděl vaše otázky a poskytl pomoc, abyste ze své jízdy dostali maximum.

Nastavení kola pomocí DATA systému je dostupné po předchozí rezervaci pouze na pobočce Cyklocentum TVR v Karlových Varech.

Technické specifikace

Dostupnost: do 10 dnů

Diskuse

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Vložit vlastní dotaz: