0 POLOŽEK0,- Kč
http://www.cyklo-vondracek.cz
Přihlášení Registrace
0 POLOŽEK0,- Kč

Aerodynamika
Vzhledem k našemu celistvému přístupu jsme schopni vyvinout aerodynamické produkty, které se vzájemně doplňují, aby přinesly maximální prospěch jezdci v podobě sníženého odporu vzduchu. Náš proces vývoje zahrnuje inovativní konstrukce, precizní inženýrství a důsledné testování v rámci reálného nasazení.
 
 
 
 
 
 
 
 
Odpružení FSR
Prošlapali jsme pěšinu aktivnímu nezávislému odpružení a od té doby se jej snažíme neustále zdokonalovat. Technologie FSR přináší, díky oddělení brzdných sil a pohonu, jistější ovládání, více komfortu a efektivity než kterýkoliv jiný systém zadního odpružení. Zásluhou téměř 20 let zkušeností a vývoje systému FSR jsme schopni vyladit odpružení přesně dle potřeb konkrétního kola. Výsledek: Stejná technologie FSR, která pomáhá Jardovi Kulhavému být nejrychlejším bikerem na světě, umožňuje jezdcům jako jsou Sam Hill a Troy Brosnan opakovaně bojovat o duhový dres v rámci mistrovství světa ve sjezdu.
 
 
 
 
Specialized pro ženy
Bereme velice vážně vývoj a prodej produktů, které mají učinit cyklistky šťastné a spokojené bez ohledu na to, zda se jedná o profesionální závodnice, nadšené bikerky nebo začínající cyklistky. Rozdíly jsou mnohem větší než jen fyzické. Odlišné je i myšlení žen, které vnímají vlastní jízdu na kole jako něco výjimečného. Vědomí toho, že každá žena je jiná i z pohledu jejího vlastního vnímání cyklistiky, je tím, co nás odlišuje od konkurence. Neděláme pouze dámská kola, děláme kola pro Tebe.
 
 
TECHNOLOGIE BRAIN
Pokud je požadavkem maximální účinnost tlumení a ovládání v terénu, technologii Specialized Brain nic nepřekoná. Technologii Brain naleznete na XC závodních strojích Epic a Stumpjumper HT a super všestranném trailovém kole Stumpjumper FSR. Tato technologie byla vyladěna tak, aby splnila požadavky na výkon v terénu i těch nejnáročnějších jezdců. Epic je první celoodpružené kolo, které vyhrálo světový pohár v cross country (vlastně jich vyhrálo několik). A ke každému z těchto vítězství jezdcům pomohl unikátní tlumič Brain. Technologie Brain vyladěná do terénu není jen volbou pro vytrvalostní závodníky na celoodpružených kolech, ale dokázala také ještě více zdokonalit už tak legendární model Stumpjumper FSR.
 
 
 
 
 
 
 
SWAT Technologie
Vše co potřebujete, tam kde by to mělo být. Přilepili byste si nářadí lepící páskou na kapotu auta, nebo montpáky na nádrž na motorce? Jistě, že ne. Do dnešní doby neexistovalo integrované řešení k umístění nezbytností při MTB, silničním nebo triatlonovém závodě.
 

FACT Carbon
Co znamená FACT? Výraz Functional Advanced Composite Technology (funkční pokročilá technologie zpracování kompozitu) představuje náš celistvý pohled na práci s karbonem. Tak jako v případě mnoha dalších projektů Specialized, kola a vybavení z řady FACT cílí na potřeby a požadavky jezdců. Následně se snažíme zohlednit všechny aspekty disciplíny, pro kterou je daný produkt určen, abychom jezdcům nabídli ten nejlepší možný materiál. Náročný vývoj se skládá vždy ze čtyř základních prvků: konstrukce, výběr materiálů, proces zpracování a testování. Co je výsledkem procesu FACT? Špičková karbonová kola a další vybavení, které zaručí skutečný přínos jezdcům z cílové skupiny.
 
 
 
Hladší je rychlejší
Tento prostý koncept se snažíme prosadit již řadu let – čím hladší a pohodlnější bude jízda na kole a snazší jeho ovládání, tím méně budete pociťovat únavu a o to rychleji pojedete. Heslo „Hladší znamená rychlejší“ se původně váže na náš systém odpružení FSR. Stejnou logiku ale aplikujeme také na naše silniční kola z modelových řad Roubaix, Ruby a Secteur, podobně jako na postupně se rozrůstající skupinu komponentů a vybavení. Prostřednictvím třech po sobě jdoucích vítězství v rámci závodu Paris-Roubaix na kole Specialized Roubaix a zisku titulu Mistra světa v XC a DH naši profesionální závodníci neustále dokazují, jak velký přínos může mít hladší jízda.
 
 
 
Alloy Technologie
Hliník je takový zázračný kov. Lehký, pevný a nikterak nákladný. Ve společnosti Specialized jsme jej posunuli na novou úroveň. Pomocí specifických rámů, naší patentované technologie Smartweld a aerodynamické technologie z našich špičkových karbonových rámů jsme vytvořili kola, která nabízejí veškerý výkon a vzhled, který požadujete, a bez astronomické částky na cenovce. Je to vše, co potřebujete, abyste se dostali na vyšší úroveň a nezruinovali svůj rozpočet.
 
 
ÖHLINS SHOCK TECHNOLOGY
Svět sjezdu je v popředí zájmu technologií pro horská kola, a proto se klade neuvěřitelný důraz na vybavení. Vyvrcholením naší snahy poskytnout jezdcům ten nejlepší možný stroj se stalo přelomové partnerství v oblasti tlumení se společností Öhlins a výsledkem je špičkový sjezdový tlumič Öhlins TTX. Vývoj tlumiče TTX exkluzivně pro modely Demo 8 a Enduro EVO začal v roce 2012 a cíl byl jasný: vyrobit tlumič, který zajistí kontrolu, výkon a nastavitelnost přesně podle požadavků sjezdařů. Díky designu dvojité trubky a inovativnímu náhledu na tlumení u horského kola ve spojení s vlivem našeho MTB týmu a týmu zabývajícího se tlumením jsme překonali všechna očekávání, která jsme v souvislosti s výkonem tlumiče TTX měli. Pro rok 2014 bude tlumič Öhlins TTX vyráběn výhradně pro modely Demo 8 a Enduro EVO.
 
 
 
Technologie 29“
Inovace v integraci se zaměřením na celkový výkon činí naše devětadvacítky nejlehčí, nejrychlejší a nejvíce efektivní ze všech. Pro rok 2013 se naše nabídka 29“ kol rozšíří o nové modely a zcela nové řady strojů pro náročné cyklistky.