0 POLOŽEK0,- Kč
http://www.cyklo-vondracek.cz
Přihlášení Registrace
0 POLOŽEK0,- Kč

MADE IN RACING

 

  

Produkty S-Works oslovují určitý druh jezdců

 

Přistihnete se někdy, že do schodů závodíte s kolegy, aniž by o tom věděli? Pokud ano, tak jste v dobré společnosti. Pro S-Works není žádná investice příliš vysoká, žádný ideál příliš abstraktní a žádný design příliš extrémní. Jeden účetní nám kdysi řekl, že ve financování vývoje S-Works musíme trochu brzdit. Do kanceláře se vrátil s monoklem. Samozřejmě nemáme nic proti těm, kdo se snaží ušetřit. Vždyť někteří z nich patří k našim nejlepším zákazníkům. Ale bez ohledu na to, zda jste účetní, nebo vítěz několika etap Tour de France, produkty S-Works jsou tu, aby vylepšily váš výkon. Veškeré získávání dat, testování, závody, ladění, pilování a výroba prototypů a modelů má za výsledek produkt, do kterého vkládáme své nejlepší schopnosti. A vy jako jezdci sklízíte ovoce této dřiny. Naše odhodlání neslábne a někomu to může přijít jako posedlost. To pro nás ale není urážka. Protože to nejspíš zní z úst těch, které necháváme daleko za sebou.

 

Process

 

MTB

 

  

Pohrajte si v terénu

 

Měli jsme to štěstí, že někteří naši testovací jezdci jako Christopher Sauser, Jaroslav Kulhavý nebo Aaron Gwin se prostě stali světovými nebo olympijskými šampióny. To nám pomáhá posouvat limity a každý gram výkonu jsme vyždímali do S-Works MTB rámů. které vyrábíme. Od XC, přes All-Mountain až ke sjezdu, velmi dbáme na každý technický detail, takže jediné, na co se můžete soustředit je to být rychlejší.

 

 

S-WORKS EPIC WORLD CUP - Jediný celoodpružený olympijský šampión

 

 

S-WORKS STUMPJUMPER HT - XC světový šampión

 

 

S-WORKS FATE - Osudová přitažlivost

 

 

S-WORKS CAMBER - Lehčí, rychlejší, zábavnější

 

 

S-WORKS STUMPJUMPER FSR - Všestrannost nade vše

 

 

S-WORKS ENDURO - Bike roku v mnoha odborných časopisech

 

 

S-WORKS DEMO 8 - Světový šampión ve sjezdu

 

 

SILNICE

 

 

Sestrojen pro slávu

 

Ať se snaží urvat slávu na Champs Elysees nebo ve sprintu v oblastním přeboru, můžete věřit, že každé S-Works silniční kolo bylo sestrojeno za tímto účelem. Když můžeme uspořit 10 gramů na sedlovce, raději si dáme za cíl uspořit těch gramů 15. Když můžeme zachránit 3 watty pouhým profilem hlavové trubky, zachráníme těch wattů 5. Snažíme se z těch kol získat absolutní maximum, protože ve finále na nich také závodíme.

 

 

 

 S-Works Venge - Vítěz závodu Milan - San Remo a nositel titulu světový šampión 2011

 

 

S-Works Tarmac SL4 - Vítěz všech hlavních Grand Tour závodů

 

 

S-Works Amira - Vítěz závodu La Flèche Wallonne Féminine

 

 

S-Works Roubaix SL4 - Čtyřnásobný vítěz závodu Paris - Roubaix

 

 

S-Works Ruby - Víc sexy než si umíte představit

 

 

S-Works Allez - Nejlepší využití hliníku od počátku plechovek

 

 

S-Works Crux - Lepší, když je blátivo

 

 

 

S-Works Shiv - Několika násobný Kona světový šampión 

 

 

S-Works Shiv TT - 5 po sobě jdoucích individuálních titulů mistrů světa v časovce...a stále počítáme 

 

 

DOPLŇKY

 

 

 

Výkon v každém šlápnutí

 

Vypadat dobře a využívat výkon plynoucí z konstrukčních řešení? Vypadá to jako bláznovství. Doplňky řady S-Works profitují ze stejně intenzivní oddanosti výkonu stejně jako naše kola. Vytváří úžasný balíček zaměřený na to, aby z Vás udělali toho nejlépe možného jezdce. A samozřejmě nikomu nevadí, že kromě toho vše i super vypadá.

 

 

 

Performance Road - S-Worksová řada produktů nejen že skvěle vypadá, ale posouvá výkon na vyšší úroveň. Vy se můžete soustředit na to, abyste jeli rychleji. Když mluvíme o rychlosti, nová S-Works helma Evade Vám nabízí aerodynamickou výhodu na úrovni časovkářské helmy bez potřeby obětovat ventilaci nebo komfort. Pomocníkem pro udržení rychlosti na asfaltu jsou nové S-Works Turbo pláště vyrobené z naší směsi Gripton, která zajišťuje potřebnou rychlost a trakci týmu Omega Pharma - Quick Step. Jedná se o velmi přilnavý package elitního výrobku, který Vám pomůže posunout se na vyšší úroveň.

 

 

XC - Cross-Country je spjato s vlastnostmi nízká hmotnost a maximální efektivita. Vypadat "cool" a být rychlý, to vše je možné a my to můžeme slíbit. Tak si promněte oči a prohlédněte si naše nové S-Works XC boty. Jsou neskutečně pohodlné, skvěle padnou, výborně přenáší sílu a jsou vybaveny poslední generací upínacího systému BOA. Aktuální novinka: Přilepování duší a nářadí na Vaše ultra rychlá XC kola je minulostí. Souprava SWAT MTB Vám pomůže zbavit se tohoto zlozvyku a jezdit na kolech Epic a Stumpjumper aniž by na Vašich rámech zůstávaly nánosy lepidla a navíc kolo nevypadalo průběhu závodu jako dopravní prostředek ze Star Wars.Tento kit sestávající se z plastového boxu obsahující CO2 náplň, duši a montpáky společně s nářadím skrytým v rámu nebo v košíku Z-Cage a nářadí na opravu řetězu pod krytkou představce učiní Váš život na stezce výrazně jednodušším.