0 POLOŽEK0,- Kč
http://www.cyklo-vondracek.cz
Přihlášení Registrace
0 POLOŽEK0,- Kč

Body Geometry fit

Buď součástí svého kola

Body Geometry je jediný kompletní systém produktů a nastavení kola,který je ergonomicky vyvinut a vědecky otestován, aby zlepšil výkon, výdrž a pohodlí.

 

Rezervační kalendář:

ÚNOR 2018
POÚTSTČTSONE
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728    
BŘEZEN 2018
POÚTSTČTSONE
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
DUBEN 2018
POÚTSTČTSONE
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

 

PĚT KROKŮ K PERFEKTNÍMU FITU

Body Geometry Fit umožňuje jezdcům maximalizovat výkon, výdrž a pohodlí. V průběhu vaší osobní schůzky na Body Geometry Fit zhodnotí vyškolený Fit specialista vaše osobní potřeby a systematicky přizpůsobí jízdní pozici a vybavení vašemu tělu.

Rozhovor

Specialista na Body Geometry Fit zjistí vše o vašem jízdním stylu, cílech a další důležitých věcech, aby vám jako jezdci porozuměl.

Fyzické vyšetření

Specialista na fit provede proces o 18 krocích, aby zjistil vaši ohebnost a parametry vašeho těla. To je nezbytné pro nastavení vašeho kola a vybavení.

Analýza jízdy

Váš Fit specialista vizuálně zhodnotí vaši pozici při jízdě na kole. To poskytne dodatečnou informaci, abychom optimalizovali vaši pozici a výbavu.

Fit

Během 15 kroků nastaví specialista vaše kolo přesně dle vašich proporcí a také upraví komponenty, pokud je potřeba. Nakonec je výběr sedla a jeho pozice, boty, vložky, pozice kufrů a řídítek přesně nastavena dle vašeho těla.

Následná schůzka

Na závěr procesu navrhne váš Fit specialista následnou schůzku, aby zrevidoval vaše přizpůsobení nové pozici, zodpověděl vaše otázky a poskytl pomoc, abyste ze své jízdy dostali maximum.

 

 

RETÜL

RETÜL: oficiální nástroj našich obchodů

Body Geometry Fit a Retül kombinují nejlepší fit metodu a nejlepší nástroje pro fit a přinášejí tak bezkonkurenční spojení s vaším kolem.

 

RETÜL VANTAGE

Nástroj Retül Vantage je pevně spjat s technologií nastavování kol. Jednoduše řečeno, je srdcem všeho, co v této oblasti děláme. A i když víme, že je všechno ve prospěch jezdce, považujeme za důležité Vám vysvětlit, jak to všechno funguje. Pojďme do detailů.

 

Vantage

Vantage je nástroj, jenž obsahuje čtyři infračervené kamery, které detekují signál z 16 LED diod. Diody jsou na jezdci připevněny pomocí zařízení, které nazýváme "harness". K přenosu signálu dochází bezdrátově. Z každého sešlápnutí pedálu a pohybu těla získáváme velké množství informací, které nazýváme "Stroke Intelligence". V hrubých obrysech můžete považovat tento systém za záznamové zařízení, ve finále zjistíte, že velmi přesně analyzuje každé sešlápnutí pedálu, jedno za druhým a umožňuje Body Geometry FIT technikovi pracovat velmi přesně aniž by se prodlužoval vlastní čas potřebný pro nastavení. Vantage disponuje inteligencí s jejíž pomocí měří úhly, v jakých se pohybuje dolní končetina během celého průběhu chodu pedálu. To znamená, že nahrává a poskytuje průměrné hodnoty z linie, kterou tvoří dolní končetina v rámci úhlů zaznamenaných v kotníku, koleni a kyčli. Současně poskytuje informace z 3D pohledu a velmi přesně zaznamenává pohyb kolena směrem dopředu, do strany i dozadu. Celkem Vantage analyzuje data z 20 bodů, aby rozpoznal, kde pohyb pedálu začíná a končí a současně analyzuje pohyb celého těla během pohybu.

 

Shromážděná data jsou pak přenášena přes náš patentovaný RF signál. Dokonce jsme zajistili, aby nedocházelo ke vzájemnému rušení přenosu dat, a proto jsme vybavili každý komponent dvěma různými procesory (jeden pro signál, druhý pro analýzu dat). To umožňuje jak technikovi, tak jezdcovi vidět přesná data v reálném čase, takže případná změna pozice může být provedena velmi rychle a přesně. Vantage jako hardware je výjimečný a jeho software je stejně působivý. S pomocí zařízení Zin již 10 let sbíráme data z tisíců fitů. S pomocí těchto dat tvoříme něco jako "normy" pro doporučené pozice korespondující s s dobrým přenosem síly a efektivitou. Spojení dokonalého hardwaru a softwaru vytváří nekonečnou sadu dat, díky které garantujeme, že navržená pozice bude perfektní a navíc dosažená v nesrovnatelně kratším čase.

Časová náročnost

Obvyklá doba trvání kompletního nastavení posedu s pomocí Retül je v průměru 3-4 hodiny.

Naši fit specialisté

Certifikovaní Body Geometry Fit specialisté jsou tu proto, aby maximalizovali Váš prožitek z jízdy. Jsou speciálně vyškoleni na Specialized Bicycle Components University - museli složit náročné zkoušky a mají ověřené znalosti, aby systematicky přizpůsobili Váš posed na kole a vybavení Vašemu tělu.

Nastavení kola pomocí systému Retül je dostupný po předchozí rezervaci pouze na pobočce Specialized Concept Strore v Plzni.

 

Nastavení kola základní

Základní nastavení obsahuje následující kroky:

1. měření šířky sedacích kostí a výběr sedla

2. nastavení odpružení (u horských kol)

3. nastavení výšky sedla pomocí goniometru

4. určení správné předozadní pozice a úprava sklonu sedla

5. nastavení pozice a rotace řidítek

6. základní nastavení kufrů

 

Časová náročnost:

Na základní nastavní si budete muset vyhradit zhruba 1 hodinu.

Základní nastavení kola může provádět kterýkoli vyškolený pracovník nebo BG fit specialista.

Po absolvování základního nastavení kola je možné si dodělat komplení BG fit za pomocí DATA systému nebo Retül za zvýhodněnou cenu.

Nastavení kola pomocí DATA systému je dostupné po předchozí rezervaci pouze na pobočce Cyklocentum TVR v Karlových Varech.

BG fit nastavení v Specialized Concept Storu Plzeň

BG fit je metoda, vycházející  z lékařských poznatků a anatomických předpokladů konkrétního jezdce. Jezdec se nemusí přizpůsobovat kolu,ale kolo se přizpůsobí jezdci.

BG fit není jen pro závodníky, ale pro každého, kdo chce, aby kolo bylo součástí jeho těla a vyhovovalo jeho jízdnímu stylu.
Odborným nastavením posedu můžeme nejen zvýšit výkonost a efektivitu přenosu síly, ale také předejít zdravotním komplikacím, anebo je odstranit.

Ceník:

 - BG Fit nastaveni kola kompletní: 3499 Kč

 - BG Fit nastaveni kola základní: 999 Kč 

 

BE ONE WITH YOUR BIKE™

 

 

Body Geometry je jeden z nejsofistikovanějších systémů, který Vám pomůže splynout s vaším kolem v jeden skvěle fungující celek. Ideální posed vám pomůže s menším úsilím lépe stoupat do kopce a přidá sebedůvěru ve sjezdech. Toho můžete dosáhnout ve spojení se zkušeným Body Geometry Fit specialistou, který má komplexní znalost biomechaniky a jezdeckých schopností.

 

 

 

 

 

 

BODY GEOMETRY PRODUKTY
Ve spolupráci s odborníky na anatomii a biomechaniku vyvíjíme produkty nesoucí logo Body Geometry: sedla, rukavice, obuv a vložky do bot. Jsou vědecky testovány, aby nám jezdcům pomohly ujet delší vzdálenost, rychleji a ve větším pohodlí.

BODY GEOMETRY FIT
V průběhu Body Geometry sezení se vás specialista zeptá na vaše cíle a zhodnotí vaše fyzické schopnosti a sílu. Na základě těchto zjištění upraví vaše kolo a doporučí Vám řešení, aby vaše jízda byla pohodlnější, ale přitom se váš výkon zvýšil.

LEPŠÍ ZÁŽITEK Z JÍZDY
Body Geometry produkty a Body Geometry Fit metodika se velmi dobře doplňují a vytvářejí perfektní harmonii mezi kolem a jezdcem.